| mykishor a întrebat:

Buna :* am si eu o intrebare pentru fete happy spuneti'mi si mie va rog cu ce imi pot asorta colantii grii ? pentru a merge in discoteca . :d app . colantii nu sunt luciosi sau cv prea extravagant . sunt simpli gri . ast rasp . mersi :*

2 răspunsuri:
| Drunkk a răspuns:

Cu o bluza cu paiete, daca ai. Daca nu cu o bluza mai lunga, peste fund. :d

| allllexaaaa a răspuns:

Pai...poti sa ii asortezi cu o bluza(tricou sau maieu) de culoare alba, albastru, negru cu gri, negru cu alb. Nu e asa de greu, bafta!