| andreutza94 a întrebat:

Am si eu o mica problema cu telefonul meu Sony Ericsson w350i. Mi s-a rupt clapeta si nu ii pot bloca tastele. Stie cineva ce e de facut? Uitati si o poza http://www.mobiles-actus.com/photos/news/w350-1.jpg. Mersi mult.

5 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Rox are dreptate. Du-te undeva unde sa-ti puna clapeta la loc.happy

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eroare la aceasta poza.incearca din nou

| irazvan a răspuns:

Stiu si eu mi-am pus una noua si tot nu merge cand a cazut clapeta a cazut si un magnet uitate intr-o parete a telefonului si ai sa vezi ca este un spatiu dreptunghic gol nici daca iti ei una noua nu se rezolva nu mai intra singur in mp3 sau walkman