| KellyGreen a întrebat:

Am si eu o problema, cand vreau sa ascult o melodie nu se aude decat refrenul restul textului se aude forte forte incet chiar daca nu modific deloc volumul boxelor. Imi poate spune si mie cineva cum pot sa fac sa se auda toata melodia?

Răspuns Câştigător
| Sweetozn a răspuns:

Scoate boxele din priza( 5 minute, restarteaza calculatorul si ar trebui sa mearga. Succes!

1 răspuns:
| KellyGreen explică:

Scoate boxele din priza( 5 minute, restarteaza calculatorul si ar trebui sa mearga.