| LaryDani a întrebat:

am si eu o problema care ma framanta. De ieri ma tot doare sanul drept si aseara m-am palpat si nu am simtit sa am niciun nodul si am crezut ca poate o sa-mi treaca dar camd m-am trezit am vazut ca mi-a aparut o pata rosie si inca ma doare. Oare o sa-mi treaca sau sa ma duc la medic? Multumesc!

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sărut mîna mergi la medic normal. Nu sta să aștepti miracole, du te acum cînd incă este in fază incipientă. Sănătate.

| DaniEllaG a răspuns:

Ai un furunc. Trebuie sa-l lasi sa coaca, sau poate se retrage singur. Stai linistita. happy