| moartea_9130 a întrebat:

Buna am si eu o problema cu familia eu am o relatie cu un baiat care este mai mare ca mine cu 6 ani mamei mmele nu-i place de el si nuci nu vrea sa auda eu acum vorbesc cu el pe ascuns. el acum a plecat in strainatate sa mai faca un ban si eu timp ce e acolo trebuie sa vorbesc cu mama si sa-i zic de le cu toate ca mi-a zis odata ca nu-i place de el si ca daca aude ca e ceva intre noi ma omoare dar eu il iubesc mult si el pe mine si nu stiu cum sa fac sa o conving pe mama sfaturi funda si voturi plz eu am 16 si el 22

Răspuns Câştigător
| Lorryyyy a răspuns:

Poi in primul rand ai grija ca acel baiat sa nu isi bata joc de tine si in al doilea rand daca nu reusesti sa o convingi pe mama ta, ori te desparti de el ori vorbesti cu el pe ascuns dar daca vei continua sa vb cu el pe ascuns ai mare grija pentru ca prietenii din jur pot fi invidiosi si te pot para mamei tale happy asta e parerea mea, funda? big grin