| sunshine939 a întrebat:

am si eu o problema.de revelion plec in austria si ca un om normal voi avea un bagaj. e o valiza destul de mare.problema este ca vreau sa imi iau si costumul de ski iar ala imi va ocupa toata valiza.si nici nu pot lasa costumul acasa. ce sa fac? ca nu o sa mai imi ramana loc de nimic.

4 răspunsuri:
| คlєxヅ a răspuns:

Taie din costum...

| Jessye a răspuns:

Eu spun sa iti iei doua valize in una bagi costumul, iar in alta hainele.Eu spun sa discuti si cu parintii tai si sa vezi ce poti sa faci.

| sunshine939 explică (pentru Jessye):

Pai problema este ca nu am voie decat 30 kg de bagaj la avion(pentru amandoi).si plec cu prietenul meu...si daca imi iau 2 valize se fac mai mult de 15 kg.de pers.mersi oricum.

| Jessye a răspuns (pentru sunshine939):

Au venit si matusile mele din Gemania si tot cu avionul au venit.Ele aveau multe bagaje si nu aveau ce sa faca si au facut doua pachete si le-au trimis prin autocar.