| roxanikaa a întrebat:

am si eu o rugaminte. cine stie. am si eu o catelusa mica de vreo 4 luni o tin numai in casa, dar nu stiu dintr-o data a inceput sa ii curga din ochisor asa un lichid fara culoare. si cam tot tine ochisorul mai mult inchis. ce pot sa ii fac? va rog ajutati-ma. nu cunosc nici un veterinar sa intreb. sau mai e o optinune sa se fi jucat ca pisica sa o fi zgariat la ochi. dar ce asi putea sa ii fac? va rog ajutati-ma.

1 răspuns:
| Nuvazicnumele a răspuns:

Nu te panica te ajut eu...sa stii ca eu cand am fost la urgenta (bine atunci eu nu ma simteam bine) in fine am fazut tot asa un copil care ii curgea un lichid din ureche si ma tem sa nu fie la fel si cu catelusa ta asa ca du'o scumpa mea la un veterinar ca el este specialist si sa nu se agraveze apoi sa pateasca ceva mai grav...si eu am animale stiu ce inseamna sa cresti un animal