| byanca80 a întrebat:

Buna,am trecut in clasa a 11a si sunt pe profil de biochimie imi poate si mie spune cineva ce materii noi o sa am si ce carti sunt bune pentru profilul meu ca sa imi pot cumpara ma intereseaza romana,chimia,biologia, matematica si materiile noi ce le voi avea. Funda pentru cel mai de folos raspunshappy

2 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Vei afla orarul in prima zi de scoala si manualele vi le dau de la liceu. Bafta!

| byanca80 explică:

Manualele nu se mai dau de la liceu din clasa a 11 a mersi pentru ajutor