| Sabi07 a întrebat:

Am un blog(pe wordpress) si as vrea sa stiu cum il pot gasi mai usor cautand pe google(sau oricare alt motor de cautare). Multumesc

1 răspuns:
| kevincosty a răspuns:

In primul rand care sunt cuvintele cheie pentru care ai optat?
Care este competitia ta?
Blogul tau este indexat in marile directoare?
Ca sa nu mai zic de SEO. E un blog personal? Daca e Wordpres este www.siteultau.wordpress.com sau www.siteultau.com(sau orice TLD) in care este instalata platforma wordpress?
Daca ai instalat platforma wordpress folosestete de pluginuri cum ar fi All in one SEO.
Ar fi cam multe de discutat despre asta dar hai sa vb pe forumul meu despre asta:
http://cpaleadhelp.cz.cc