| vasiii a întrebat:

As vrea sa imi fac un blog pe wordpress si as vrea sa stiu daca costa sau este gratiut... happy

5 răspunsuri:
| Rrrr a răspuns:

Este gratuit şi aşa va rămâne.

| DiamantulAuriu a răspuns:

Da e gratis, daca vrei poti sa-ti faci unul pe ucoz, uite aici link : http://www.ucoz.ro/? pguid=321846262
E gratis, si te pot ajuta unde nu stii, si in plus este foarte simplu de facut.

| GabyB94 a răspuns:

Wordpress are si versiune gratuita si si contra cost.
Partea nasoala la varianta gratuita e ca iti pun reclame Google pe ele fara sa te intrebe daca vrei. De aia am renuntat, ca ma enervau.

Poti incer4ca si webnode.ro. Il folosesti usor si nu au reclame aiurea.

| george27 a răspuns:

Este 100% gratuithappyPoti sa incerci si pe blogspot.ro Funda?

| george27 a răspuns (pentru george27):

Pardon, blogspot.com