| dani9354 a întrebat:

am un bun prieten student la medicina anul 3, ce cadou ii pot oferii de ziua lui? Sa fie ceva din categoria medicina! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| AlbaAura a răspuns:

Un set pentru birou.Mapa,pix,ceas,clepsidra,globul pamantesc, statuete mici cu grecii antici sau parinții medicinei, ceva simbolic ce sa reprezinte omul.Sigur un asemenea cadou o sa-l incante.

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O carte cu acordarea primului ajutor în caz de urgență!
Pa, pa.

| Holocaust a răspuns:

Pai daca mai si in anul 3, cred ca are cam tot ce-i trebuie la capitolul medicina,adica ustensile,halat,atlase,carti si alte de-astea. Daca sunteti buni prieteni, ia-i ceva ce stii ca o sa-i placa in calitate de prieten, nu de student la medicina...
Bilete la film, un parfum, un tricou cu trupa preferata sau o carte buna....samd.

| SiMpLa a răspuns:

Poate o carte e cea mai buna alegere www.elefant.ro.Dar de ce trebuie neaparat sa fie in domeniul medicinei? ii poti cumpara un ceas, o sticla de tarie, chiar si flori(depinde de gusturi) un set de pahare.

| FearOfTheDark a răspuns:

O carte din domeniu.

| AnabellaXD a răspuns:

Dacă este la Medicină înseamnă ca doreşte să se facă medic si să salveze vieţi să ajute lumea.În ziua de astăzi cadourile făcute manual sunt cele mai importante şi cele mai valoroase deoarece sunt originale şi sunt facute cu multă dragoste. Dacă vrei să fie ceva frumos i-a putea face tu o,, carte,, la o papetărie şi va ieşi totul bine :). http://www.hetel.ro/index.php/2012/11/6683/ te poţi inspira de aici:)! Dar nu trebuie să ii cumperi neaparat din domeniul medicinei :).Îi poţi face un cadou obişnut(ceas de mână, parfum) pentru astfel de cadouri te poţi inspira de aici http://www.luxurygifts.ro/......ru-barbati
Multă baftă! :)