| Ochialbastri99999999 a întrebat:

Bună Am o cățea ciobănesc de Bucovina de 5 ani. Acu 2 zile am fost la clinica veterinara cu ea pentru ca șchioapătă și a fost diagnosticata cu displazie de sold. E pe tratament acum. Cine poate sa îmi spună dacă poate trai un câine cu displazie de sold fericit. Îmi iubesc cățelul f mult si nu vreau sa sufere de aceasta boala peste câțiva ani. Cine a avut și are cățel cu displazie va rog sa îmi spuneți ce a-ți făcut. După tratament mergem la control, la veterinar,.

1 răspuns:
| Brizbriz a răspuns:

Din cate stiu eu, un caine poate sa nu aiba un picior deloc, si tot sa fie fericit, nu am avut catel, dar ma uit pe canale documentare, inclusiv cu animale