| adrian_3940 a întrebat:

Bunahappy
am un samsung gt-s5230 si am bagat un card in el dar nu gasesc imaginiile si pozele de pe card straight face si cardu merge in alt telefon dc in samsungul meu nu se vad pozele si muzica?

Răspuns Câştigător
| deea89 a răspuns:

Si eu am tel ca al tau.vezi cu ai setarile puse la tel.ca poti seta sa vezi doar poze sau mel din tel si doar poze sau mel de pe card.intri in meniu la my files si sus in dreapta (daca e la fel ca la mine) ar trebui sa scrie phone.baga card`ul dai inca o data acolo si esti poate iti apare ceva legat de card, memory card sau ceva de gen.nu stiu sigur ca eu nu mi-am luat card la el. sper sa te ajute si sa mearga.succes :*

1 răspuns:
| Byencuzza a răspuns:

Si eu am avut la fel.incearca sa-ti formatezi cardul pe telu tau, la mine a functionat