| anonim20099 a întrebat:

Bună, am un semn de naștere pe fund și nu știu cum as putea sa ii spun asta iubitului meu, mereu ma gândesc dacă va râde de mine sau ceva, de când eram mica nu mi-a plăcut și mereu l-am acoperit când eram la o piscina, pana acum nu pot sa accept acest semn, am nevoie de sfaturi. Cum as putea sa ii spun asta sau cum sa-mi accept semnul de naștere?

4 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Dar ce asa de grav la acel semn, are forma de ceva anume? laughing
Iti bati capul cu toate prostiile.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu trebuie sa-i spui deloc si daca il va vedea, nu ai decat sa-i spui simplu, ca-i un semn din nastere si atat.

Atata vreme cat te accepta pe tine, accepta si tot ce este in corpul tau, indiferent ca sunt 6 degete la picioare, un san mai mare sau mic, ori un alt semn din nastere.
Eu cred ca tu inventezi probleme acolo unde nu sunt, fiindca 'acceptatul" ala este doar in imaginatia ta, ca doar vine la pachet cu tot corpul tau si daca nu te place, atunci poate sa faca stanga imprejur si sa-si vada de drum.

| relian a răspuns:

Eu cred ca ai probleme cu capu laughing nu cu fundu

| Miruna333 a răspuns:

Daca te deranjeaza atat de tare, du-te la un dermatolog sa vezi daca ai sansa sa il indepartezi. Sa rada de tine? Cred ca niciun copil de 10 ani nu rade la asta. Ce ar fi de ras nu inteleg. E iubitul tau si te accepta asa cum esti, daca nu te-ar accepta in vreun fel, inseamna ca nu te merita