| anonim_4396 a întrebat:

Am un site de anunturi online, iar logo ul e reprezentat de un elefant si un telefon(avatarul). Sunt in cautarea unui motto adecvat, care odata citit sa ramana in minte. Caut ceva de genul ironic sau amuzant: Elefantul nu se tocmeste, Elefantul nu ia la Okazie, sau o rima care sa implice cuvantul elefant. Pentru raspunsul castigator fac o cinste daca sunteti din zona sucevei sau cand ajungeti pe la manastirile din bucovina. Am pus intrebarea aici deoarece cred ca as putea incadra intrebarea la creatie literara. Multumesc anticipat! era sa uit site ul e www.vreausavand.net

3 răspunsuri:
| eandopuncttk a răspuns:

Dupa logo-ul pe care il ai ar suna cam. "daca esti elefant da un telefon"

| Brotacelul a răspuns:

Daca te gandesti sa-ti modifici logo-ul, ti-as putea recomanda pe cineva - dar persoana in cauza nu lucra gratis...

| Buza021 a răspuns (pentru Brotacelul):

Nu mersi, la asa ceva ma pricep si eu