| meDEEA_6605 a întrebat:

Am un telefon marca samsung(pe sina). acum ceva timp mi s-a stricat, l-am scapat foarte rau pe jos si de atunci, cand ma suna cineva nu aud decat daca il dau pe difuzor(persoana cealalta ma aude), si mai am inca o problema la el, de atunci mi s-a stricatcamera la el-la inceput cand apasam pe ea mi se facea toata imaginea verde-si nu se mai vedea nimic altceva-iar acum cand selectez camera imi apare mesajul -vizualizare conexiune camera, si imaginea e neagra.

Unde il pot repara? telefonul e inca in garantie.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

MeDEEA in ce retea esti? Du-te la cei cu reteauia si edi te-ar putea ajuta.