| Fifylici a întrebat:

Am un telefon Samsung A3 2016 iar de la o vreme in timp ce vorbesc la telefon,in timpul convorbirilor se aude aproape tot timpul:infundat,cu intreruperi sau un fel de pocnituri. Prima data credeam ca e de la semnal,dar chiar si cu semnalul full se intampla la fel. Toate persoanele imi spun ca ma aud bine, numai eu ii aud prost.
Oare de la ce sa fie?
Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Samariteanul a răspuns:

Telefonul tau este prea vechi si trebuie inlocuit. Daca l-ai achizitionat de curand inseamna ca are o problema is poti sa te duci la garantie sa vezi daca ti-l pot face.