| stejara2 a întrebat:

Buna, am un telefon Samsung, fara setare de internet si bluetooth, deci nu pot lua de nicaieri o melodie pentru a schimba soneria. de unde pot cumpara una noua? Va multumesc anticipat, si va rog, fara mistouri!

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu ai infraroșu?

| stejara2 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Http://www.telecomboulevard.com/site/img/produit/0710201109105611929.jpg
Nu are infrarosu, si pe mine ma deranjeaza ca nu are bluetooth, caci schimbam usor melodia de ton apel, asa trebuie sa cumpar, si nu stiu unde as putea