| anonimaR a întrebat:

Aș avea și eu câteva întrebări despre unele licee. Am media 9, 06 și nu știu ce liceu sa trec pe prima opțiune,liceul teoretic Ion Barbu,sau Mihai Eminescu, Ion Creangă? Pe care mi-l recomandați? Doresc argumente. Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| Alexuta921 a răspuns:

Mihai Eminescu este un liceu pe care ti-l recomand am avut o prietena care a terminat acolo si a fost foarte multumita. Profesorii sunt un pic mai exigenti insa colegii sunt super.