| Rizer a întrebat:

as avea si eu o intrebare:cam cat costa un apometru? Pretul?

11 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Http://www.121.ro/articole/art520-apometre.html

Depinde de unde il cumperi. De obicei in magazine e mai scump decat la cei care ti-l monteaza. Pentru ca cei care ti-l instaleaza cer si un comision pentru asta si e in interesul lor sa ceara un pret mai mic pentru apometru. In principiu costa intre 50 si 100 de ron.

| JeSa a răspuns:

Buna!
Iti recomand sa te uti un pic aici :
http://www.aaz.ro/vanzari/30/apometre-preturi
Sper sa-ti fie de ajutor!
Bye, Jessy

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce tip de apometru, de interior sau de exterior? Pt ce diametru de teava?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vad ca si pe aici au trecut retardatii care dau " stupid " la niste raspunsuri logice... Se pare ca modul de " functionare " al acestui TPU atrage multi obositi mintali!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine in magazin este 70 ron cu totul de 1/2 de interior si 2 racoarde de leg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inlocuire apometru defect (cu acte, sigilare, tot) - 120 lei/buc
montaj apometru(cu materiale de cupru, ppr) - 150 lei/buc
la instalatii.org.ro

| dana_7742 a răspuns:

70-80 ron

| tyty_1947 a răspuns:

Nlocuire apometru defect (cu acte, sigilare, tot) - 120 lei/buc
montaj apometru(cu materiale de cupru, ppr) - 150 lei/buc
la instalatii.org.ro tel: 0724128394

| Urs_Ionut_1985 a răspuns:

De la 5O ron, pana la 200 ron.