| nyoentox2002 a întrebat:

Salutare!
Am și eu o intrebare:Cam cât costa o chirie ANL la stat?

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu stie nimeni. Raspunsurile primite sunt aproximative. Chiria depinde de oras si de Consiliul Local cat hotaraste.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Păi mai sunt chirii la stat? Ca acum cine are garsoniere si apartamente de inchiriat sunt proprietari lor le dai chirie.

| Anonimhqhqhhsjsa a răspuns:

567,84 lei fix fara nici un ban mai putin sau mai mult

| Yuoia a răspuns (pentru Anonimhqhqhhsjsa):

Oare nu ai pus virgula gresit?
Eu la cunostintele mele am auzit ceva de 50-55 de lei. La 2 camere. Acum, depinde si de numarul camerelor (cred). Ca nu o fi la fel o garsoniera cu 4 camere.

| nyoentox2002 explică (pentru Anonimhqhqhhsjsa):

Pai o garsoniera cu o cameră nu cred ca ar fi atât! Ca vreau sa locuiesc singur