| kandaraki a întrebat:

as dori o consultatie/sfat - ziua mea de nastere e pe 30 aprilie, ma gandesc sa o fac pe 29 aprilie, pe la 23.00 invit prietenii in club si sarbatorim la trecerea intre nopti. INSA toti zic ca in ajun de Paste nu e bine de sarbatorit/distrat, ce parere aveti?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa nu vina aia care nu vor

| UnBroken2016 a răspuns:

Ca ar trebui sa iti schimbi prietenii, e clar ce indoctrinati sunt.

| kandaraki explică (pentru UnBroken2016):

Nu prietenii zic asta, ci parintii!

| UnBroken2016 a răspuns (pentru kandaraki):

Mai specifica si tu ca nu am cum sa ghicesc in stele, cel putin nu inca. Schimba parintii atunci laughing. Ce conteaza parerea noastra, tu inca ai parinti care au mentalitatea de pe vremea bunicii. O sa iti faci ziua cand vor ei, nu prea ai de ales. Pacar ca nu ai parinti normali.

| kandaraki explică (pentru UnBroken2016):

Ba da prost mai esti! du-te naibii!