| Love06 a întrebat:

As dori sa aflu cu inseamna acea expresie a buzelor,ca si cum ai vrea sa pupi pe cineva,dar imping buzele la maxim,exagerat,apoi imediat zambesc,dar nu trag inapoi buzele.Ii ca si un bot si par buzele mai groase.Buzele arata atunci exact ca si cum ati vrea sa tineti un pix intre buza de sus si nas,numaica zambiti putin, adica trageti colturile gurii. Daca stiti va rog sa imi spuneti.

1 răspuns:
| Speed99 a răspuns:

Nu stiu, chiar habar n-am la ce face referire gestul asta...

https://www.imgur.com/Vf2UOby

Vreo idee?