| Anca_7460 a întrebat:

As dori si eu sa stiu cum imi pot recupera un id, in cazul in care parola care mi-o stiam eu nu imi mai merge, am introdus parole mai mult intr-un final mi-a aparut cont blocat. nu stiu nici datele personale pe care le-am scris la creearea id-ului. Este vreo metoda de aflare totusi a parolei? multumesc anticipat

1 răspuns:
| flavi23 a răspuns:

Daca nu mai sti ce ai scris la intrebarile alea sau daca codul postal ai scris aiurea i-ati adio de la id.