| DrOgpErIcUlOs a întrebat:

Buna
as dori si eu statusuri pentru fete de cartier, batause, etc. vreau sa mentionez ca urasc pitipoancele si fitoasele asa ca fara din astea!
fundita'pentru cele mai rapide.frumoase si multe:happy
multumesc

Răspuns Câştigător
| Aiureeaaa a răspuns:

Http://statusuri.net/statusuri-de-agatat/

Good girls do bad thinks

his lips are like wine and i want to get drunk

why not?!

fetele bune ajung in rai,fetele rele ajung unde vor ele

fetele rele obtin ce vor, fetele bune nu pierd nimic

ultimele doua "statusuri" sunt titluri ale unor carti

FiTe, geSTuri si Tupeu…aSTa e TaLenTuL meu…Sunt o diva JmechieriTa…Hai fa paSi si gura miKa…K’am Surori adeVaraTe …care ‘mi Tin mereu parTe…FiTZe roZ de JmecHieriTe…pentru Tine Gura miK

1.Cel ce poate zambi cand lucrurile merg foarte prost s-a gandit deja pe cine sa dea vina.

2.Mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

3.Grabeste-te incet daca vrei sa intarzii la timp.

4. Exista bătălii pe care e bine să le ocoleşti, nu de teamă că le-ai putea pierde, ci pentru că ai deveni ridicol cîştigîndu-le.

5.Nu te juca cu focul ca te calca submarinul.

6.Boys likes blondes but they loves brunettes.

7.I can die or live, I choose to live, to create, to rise, like the phoenixbird from the ashes once more!

8.Foaie verde, solzi de peste, uite prostu cum citeste!

9.They want my treasures so they get their pleasures from my photos.

10.Cand ma gandesc, ca te gandesti, ca ma gandesc la tine, gandeste-te ca ma gandesc, ca te gandesti la mine.

11.Ai grija sa nu calci in cioburi ca te spargi in figuri.

12.Te iubesc si te ador…ca pe-o roata de tractor…

13.Privesc cu duiosie soarele ce apune in fiecare dimineata.DND

14. Daca c****le ar fi fosforescente…atunci Craiova ar fi Las Vegas…

15.Un prieten adevarat face cat 1000 de prieteni la distractie

16.Nu vreau rutina, vreau petrecere cretina

17.I started out with nothing…and I still have the most of all.

18.The darkness loves me, cause i’m the dark – i’m the darkness – i love linkin parca

19.Voi radeti de mine ca sunt diferit, dar eu rad de voi ca sunteti toti la fel

20.do not disturb, love in progress……

22. Ma plictisesc… numar o bila in trei colturi…DND

23. A avea constiinta curata inseamna a avea memoria proasta.

24. Don’t abuse the BUZZ!

25. Nu beau, nu fumez, nu ma droghez. un singur defect am – mint!

• Am invatat sa respect • ea respecta doar banii • Eu am invatat sa lupt singura • ea e zero fara tati si mami

Nu inghit in sec • Inghit in demisec • Urmatoarea lege o astept direct • Ma exprim sa intelegi mesaju` • Eu nu`s mata sa`mi cenzurez in fata ta limbaju •

Respectu` este ceea ce primesti • Pentru ceea ce faci • Si o faci bine • Tu ma barfesti pe mine • Deci din respect ma pis` pe tine

Nu ma crezi in stare? Nici o problema, nu ma cred nici eu! d.aia ferestate de ziua in care o sa prind tupeu!

Ce rol vrei sa joc acum? Sa fiu ca ieri nevinovata sau azi ca niciodata

De cand sunt mik sunt frumoasa si versate…. Daca te tine…hai pune-te cu mine….si ai sa vezzi ca ai sa te feresti de mine

Hai Uita-te La Mn K Mereu Imi Merge Bn…Hai Uita-te Incoace.Nu`s Figuri De La Versace, Nici Arfe Originale, Ci Doar Fitze Mondiale

ca tine intr-o zi vad 10…stilul tau ma lasa rece…nu esti primul care incearca cu vrajeala sa ma fac…din grupul pustoaicelo tu te-ai dat la SEFA LOR.

Sunt o diva de pus in rama
Nu ca altele o panarama

Fara mine nu e bine
Fara mine e vai de tine

Bine arat,bine ma port
Nu`s pushtoaik de export

Am talent si arat bine
Mor baietii dupa mine

Mersul ei de scena Te baga in dilema. Vorbeste ca O profesoara cu un cuvant te baga`n Boala… pozeaza pozitii proprii… iar voi TARFELOR da-ti Copy!

Tu ai ridicat riscu`.eu am ridicat discu`! Cantecul s`a oprit.Ssshhtt! inchide`ti pliscul

Sunt’H o fAtHa AlYnThAtHa jH’y De ZdReNtZzE InVyDyAthA….Se StYe MeReU iN lUme vErSaThA iMy spun Pe nUmE…AJa Q JeT zDrEnTZeLe DaK te SymTy DaMy uN bUzZ

sunt fetita talentata din revista decupata de fufe invidiata de zdrente copiata
FiTe,geSTuri si Tupeu…aSTa e TaLenTuL meu…Sunt o diva JmechieriTa…Hai fa paSi si gura miKa…K’am Surori adeVaraTe …care ‘mi Tin mereu parTe…FiTZe roZ de JmecHieriTe…pentru Tine Tine minte!

҉`Sampaиia`=p~ så stea`→ pe maså.╚» peиt®u` ƒeteℓe ` `
♥ ` Båaitu ` meu ` ●. Înju®i ` Få®å ®øst ` `. Înju®`o :] ` F®aiecare ` :* pe Måta ` `. Cå ea ` :] cu tatåt`o` → Te`o fåcut ` asa p®øst ` :*
♥`Imi vine să râd,:] am impresia că esti` †âмpi†`!`Ce mortii †ăi ``†i-am ƒăcu†`te-am CUCERIT?="` să nu dormi linis†i†?:]]` :╳
║`☺`Da¢ă ai ηevσie de мiηe`. ηu`s ai¢i`! Cheaм`σ pe zdяeaη†za †a` `♥Că pσ†e ea` aяe ηeviσe de peяsσaηa †a `→` se îиtø®c autøмat!`
Stiu cå vrei`, daя nu pяea pσ†i.`.Cuм vrei †u,`:*asa vσя †σ†i`:╳
Penтяu σяi¢e båiaт` :X dσяiт de мulтe ƒeтe`. exisтå una pli¢тisтiтå de El`!` :╳
fite, gesturi si tupeu
ai vrea uh talentu` meu

fetele bune ajung in rai iar fetele rele unde vor ele

Sunt fata cu still aparte
Si va dau claSsa l toOate
ma iubiti cu mare fOk :X
PE Zana voastra Qu nOrOC

ajunge?
fundita?:*:*:*:*

1 răspuns:
| Claudiaeredit a răspuns:

* Tatal tau sigur e mafiot pentru ca tu esti o bomba.
* Hey sexy, drink pepsy?
* Prea dulce ca sa fiu light
* Mmmmm…ce vad ochii mei? Ce frumoasa si...

VEZI MAI MULTE STATUSURI AICI http://estatusuri.cabanova.com/

Sper sa iti placa *