| Andreeeeaaaaaaaaaa a întrebat:

Buna happy As vrea sa cumpar un iphone 5, in stare buna, fara zgarieturi si sa mearga foarte bine ( sa nu se strice dupa o luna) Pretul sa fie pana in 1500 lei. Cine are si vrea sa-l vanda sa imi lase un mesaj happy

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sărut mîna Andreea de ce nu cauti pe okazii? Sau mercador acolo găsesti nu aici, nu te supăra.

| cattylove a răspuns:

Tu chiar crezi ca vrea cineva sa isi vanda Iphone-ul 5 in stare buna? Doamne, in ce lume mai traim!

| Andreeeeaaaaaaaaaa explică (pentru cattylove):

Tie iti cam place sa te bagi in seama happy Nu-i asa?

| cattylove a răspuns (pentru Andreeeeaaaaaaaaaa):

Nu ma bag in seama, dar tie iti cam place sa pui intrebari de-aiurea! Tu chiar crezi ca va exista cineva care sa iti vanda un Iphone 5 aproape nou?

| Andreeeeaaaaaaaaaa explică (pentru cattylove):

Dar eu nu inteleg de ce comentezi tu? Si daca intreb care e problema ta?