| crynutza34 a întrebat:

Buna! As vrea sa imi cumpar telefonul Blackberry 9360. Cum vi se pare, e un telefon bun? Ati descarcat ceva de pe internet si a patit ceva dupa ( sa se intepe sau sa se strice de tot etc.)? Cum adica functioneaza doar in reteaua Orange Romania? Adica nu pot pune o cartela de Cosmote de exemplu? FUNDA+VOT

Răspuns Câştigător
| thelord325 a răspuns:

Da este bun telefonul Blackberry 9360 doar daca ti-l iei de nou. Orange Romania adica poti avea doar cartela de Oringi si nu poti iesi afara din tara cu ea..adica telefonul nu poate primi o cartela din alta tara asa ca mai bine nu iesi din tara, dar daca totusi ai gand ia-ti alt mobilwinking (FUNDA?) te roog