| baiatul122001 a întrebat:

Buna, as vrea sa imi dati niste idei cum pot sa ma razbun pe un grup de mess care m-au enervat, pana acum le-am trimis siroaie de mesaje cand toti erau deconectati ca atunci cand intra sa le primeasca toate o data si o data le-am mai editat niste poze si le-am trimis pe grup

Alte sugestii daca aveti

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce ti sa le arati cat de vulnerabil esti? Poate ca tu crezi ca te razbuni pe ei dar doar le dai satisfactie ca au putut sa te afecteze atat de tare, iti irosesti energia si timpul pe niste lucruri atat de imature in loc sa faci ceva productiv sau care cel putin sa-ti faca placere.

| baiatul122001 explică (pentru anonim_4396):

Suntem 2 care vrem sa radem de ei, ei nu prea suporta asta cand vorbim de fotbal

| Freya1 a răspuns (pentru baiatul122001):

Aa deci tu faci asa sa ii oftici pe ei nu ca ti-au facut ceva