| SunnyFlame a întrebat:

am o problema.si am nevoie de ajutor. deci am cunoscut un baiat in urma cu o saptamana ne-am intalnit etc [asta nu prea conteaza]acum este iubitul meu. duminica seara am vb si mi-a zis ca luni are trebuie si ca ma suna el cand poate vb. am asteptat pana seara la ora 10 si i-am trimis msj si mi-a spus ca e in oradea cu prieteni in parc si ca vb mai incolo cand intra pe mess. Am asteptat pana la 3 noaptea sa intre si nu a intrat. i-am trimis un mesaj dar fara nici un roststraight face apoi azi dimineata am vb cu frate`sau si l-am intrebare unde-i pr meu si mi-a zis ca e la felix se distreaza chestie ce ma suparat deoarece timp sa se distreze are da sa-mi trimita un sms e greu. deci acum as vrea sa ma ajutati voi sa ma razbun cumva, sa-i platesc cu aceeasi moneda. poate veti spune ca razbunare`ai arma prostului dar chiar vreau sa se simta si el cu m-am simtit eu.
astept niste idei.
daca conteaza el are 17 ani. eu 15.si dupa cum v-am spus suntem impreuna cam de o saptamana.
si daca aveti ceva sfaturi chiar va rog.sadnu as vrea sa-l pierd...
dau fundita si voturi :X

Răspuns Câştigător
| xReminisce a răspuns:

DAca vrei sa eu platesti nu ii mai raspunde la telefon sau la mesaje o zi sau doua... lasa-l pe el sa te caute nu face tu greseala sa il cauti deoarece vede ca il cauti si isi da seama ca ti foarte mult la el[daca tii la el]...

1 răspuns:
| Allexandraaa a răspuns:

Eu zic sa stai cuminte... Adica daca vrei sa te razbuni nu stii cum va reactiona. De ex. happy poate nu se simte la fel de rau cum te-ai simtiti tu atunci sau straight face. se simte mai rau decat te-ai simtit tu atunci.
Chestia asta ar putea duce la despartire. Si daca nu vrei sa il pierzi mai bine vorbesti deschis cu el cand vine acasa. :*