| AnaAny91 a întrebat:

As vrea sa imi raspundeti la aceasta intrebare. dupa ce o sa povestesc ce mi s-a intamplat...
Deci statem odata la calculator vorbeam cu o prietena..pe chat si aveam boxele deschise. Dintr-o data se aude un ras de bebelus..si nu exagerez..Chiar se auzea! I-am zis prietenei pe chat si nu cred ca ma crezut. Am inchis boxele si apoi le-am deschis si inca se auzea! Ca sa ma creada prietena mea (Deea) am inregistrat cu telefonul. Apoi a doua zi i-am aratat! Si ma crezut. dupa o luna m-a invitat la ziua ei happy Ne-am distrat ascultam muzica ect...Cand vreiam sa schimbam melodia acel sunet..de bebelus care radea s-a auzit din noua! Fetele au tipat. Atunci Deea chiar ma crezut pe bune! L-am chemat pe tatal ei si el credea ca glumim noi sau ceva de genu! Dupa 4-5 minute nu sa mai auzit. Dupa cateva saptamani mi sau stricat boxele si am cumparat altele. De atunci nu se mai aude nimic ..Intrebarea mea este : De ce s-a auzit? Si cum + la ziua lui Deea. Nu inteleg! Povestea este adevarata! Chiar mi s-a intamplat.Dau funda!

3 răspunsuri:
| KM3 a răspuns:

Poveste horror numai buna de zis la urmasi laughing

| dani145 a răspuns:

Era papusa aia Horror Chuckie, fugi cat mai ai ocazia muhahahahahha.Ce te sperii asa ca nu cred ca era decat praf sau poate ti so parut tie de la foame. Funda?

| AnaAny91 explică (pentru dani145):

Nu era niciun praf si nu mi s-a parut ..Nu intelegi?