| ThePark a întrebat:

Buna as vrea sa slabesc si eu. Imi puteti recomanda niste exerciti sau ceva?
Am 12 ani 1.67 m si 61kg. Lumea nu spune ca sunt gras deoarece sunt inalt si nici nu am burta dar eu asa vreau sa slabesc ce imi puteti recomanda?
Ps: sa nu fie ceva pe baza de pastile sau tratamente medicale si nici ceva ce implica bani sau materiale si nici medicamente.Doar exercitiii fizice

Răspuns Câştigător
| CobrAss a răspuns:

Pai daca esti slab sau daca asa te considera altii mai bine ai face niste exercitii www.culturism.ro.la 12 ani nu prea merge la sala.esti prea mic pentru asta, crede-ma.Dar o intrebare, de ce vreisa slabesti daca esti slab.mai bine esti mare, facut decat sa fi slab sa te sufle vantul... daca faci exercitiile astea sunt foarte bune.au mers si la mine si inca le fac.A si bafta pentru ceea ce faci:D

2 răspunsuri:
| SϋffℓεΤĐεCσρίℓ a răspuns:

Eu la 12 ani avam 1, 55 si 42 de kg.Nu cred ca ar trebui sa slabesti, dar daca vrei poti tine un regim si pentru exercitii fizice sa nu te duci la fitness neaparat, poti sa faci excercitii singura acasa, te uiti pe net!winking.Sau incearca un sprt la scoala! Sper ca ti.am fost de ajutor!big grin

| wallpaper a răspuns:

Pai daca tot vrei sa slabesti mergi la o sala fa-ti un abonament si vei slabi.