| chrystyna a întrebat:

As vrea sa stiu cum pot salva pachetul office pe care il am in laptop, pentru al instala pe alt calculator. Il pot pune pe o cheita usb? Si cum se face ca sa poata fi instalat pe celalalt calculator? nu cred ca merge pur si simplu cu copy-paste.

Va rog, spuneti-mi si mie, cei care stiti exact cum se face!
funda

3 răspunsuri:
| anutatuca a răspuns:

Bagi usb in laptop iar apoi dai click dreapta pe office dai send iar acolo scrie numele usb, si dai clic pe numele ala si se pune pe stick iar apoi tu pui pe pc

| chrystyna explică (pentru anutatuca):

Tu ai incercat? esti sigura ca merge?

| anutatuca a răspuns (pentru chrystyna):

Eu asa fac totdeauna bag stiku in laptop dau click dreapta pe folder dau to send iar apoi dau pe numele stikului si gata se salveaza pe stik