| AlbertDaniel a întrebat:

Cum pot copia Microsoft Office pe un usb astfel încât după ce reinstalez Windows-ul sa il pot instala iar? Pur şi simplu "Copy"/"Paste"?

Răspuns Câştigător
| gelu1970 a răspuns:

Nu poti. cel mult iti faci o copie a documentelor ce ai in pc. dupa formatare iti trebuie kit de instalare Microsoft office.
daca iti trebuie office trebuie doar sa ceri.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai licenta platita trebuie sa le dai celor de la Microsoft un email, in care sa le ceri sa iti dea key nou sau ceva de genul, pentru o noua instalare a windowsului, daca nu e licenta platita, cumperi una atunci!

| Petrovic a răspuns:

Iti trebuie un kit de instalare.

| Petrovic a răspuns:

Ceva de genul.exe

| AlbertDaniel explică:

Poţi fi mai explicit, te rog?