| Mymiii a întrebat:

As vrea sa stiu de ce oferte as putea dispune cand vine vorba de dentist. Adica, as vrea sa stiu daca ma ajuta ce ceva faptul ca sunt eleva ( as putea sa am parte de anumite oferte sau gratuitati?happy Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| pietrean a răspuns:

Din pacate,"oferte gratuite"la stomatologi nu sunt! Ei au contract cu CAS-ul, dar la minimul de proceduri si un minim de finante.Acestea nu ajung nici sa le faca rudelor lor, mici proceduri stomatologice.La stomatologie, totul costa, atat pentru copii, elevi, pensionari.