Întrebare recomandată | albinutzza a întrebat:

Heii! De curand m.am hotarat ca as vrea sa urmez facultatea de arte decorative si design cu specialitatea design ambiental., si nu stiu cum as putea sa ma pregatesc..sunt anumite carti din acest domeniu care trebuiesc citite? Daca ma puteti ajuta cu informatii va multumesc anticipat~:*

2 răspunsuri:
| Ceuşan_Carla_1999 a răspuns:

Nu o sa prea gasesti carti. Sora mea a vrut sa intre si ea la design interior si a dat ceva "examen" din desen. A facut un portret ea nu a reusit sa intre...dar trebuie sa iei niste ore de desen...nush exact sa iti spun unde sau cu cat dar te poti interesa :*:* sper sa reusesti

| albinutzza explică (pentru Ceuşan_Carla_1999):

Da o sa ma mai interesez..multumesc:*