| andra29 a întrebat:

As vrea sa urmez Facultatea de Design (sectia design-interior) insa nu stiu cu adevarat ce sa fac! Adevarul este ca am o inclinatie catre arta, si mult timp stau si frunzaresc reviste, carti de design. Insa nu stiu ce imi va oferii. As dori sa discut cu cineva care a terminat sau care urmeaza aceasta facultate.

1 răspuns:
| Favorite a răspuns:

Eu sunt la o sc de arta happy din iasi.Si am auzit ca e mare concurenta la design (la toate tipurile de design). Atat stiu.Du-te la grafica sau la arhitectura... mai mult n-am ce sa-ti zic