| Simyx a întrebat:

As vrea sa va intreb care este lucrul, obiectul, persoana, etc. care va face sa simtiti fericitit, intr-un fel impliniti?, si de ce acel/aceea este alesul?oh go on

Răspuns Câştigător
| Dreamin a răspuns:

Prietenii adevarati ptk te sustin orice ar fi. oricat de greu tiar fi cu un prieten alaturi va fi mai usor.
Din pacate aceste secimene nu mai exist oh go on

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Ador copiii, animalele, calatoriile, muzica, oamenii frumosi (cu un suflet mare, cu caracter, cu simtul umorului), TPU, pepenele galben, dansul, marea, in general tot ce e frumos... Si ma fac fericita toate aceste lucruri, dar si multe altele.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Indiferent ce ar fi, atinge coarda sensibilă a sufletului!
Pa, pa.

| Lilia2621 a răspuns:

Calculatorulbig grin glumesc, iubitul meu, pentru ca doar el ma intelege si tine la mine cu adevarat, si asta ma face sa ma simt fericita!