| Bri2005 a întrebat:

Buna? As vrea sa va întreb cum as putea deschide o conversație cu un băiat si sa fie interesat de ceea ce zici?

4 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Banuiesc ca esti fata. In primul rand, daca te place, fii sigura ca va fi foarte interesat de orice ai zice. Daca nu este atras de tine, i-ai starni interesul daca ati impartasi aceleasi pasiuni.

| RAY a răspuns:

Depinde de baiat, pasiuni comune, chesti masculine, in general preferam sa vb despre noi, si nu raspunsuri inchise cu da si nu

| T0T a răspuns:

Vreau să ne-o tragem și nu știu cum să ți-o spun.

| OldSoul a răspuns:

Ii spui ca l-ai vazut pe strada si i-au cazut 50 de lei pe jos si vrei sa-i returnezi.