| briana_9376 a întrebat:

Buna as vrea sa va intreb peste cateva zile voi pleca in Haway deci cum e acolo? mami si tati acolo sau cunoscut si tati a duso pe mami si in luna de miere acolo miau zis ca e foarte frumos si ca planuri de vacanta vas recomanda Disney Land eu am mers acolo aproape in fiecare an si nu m-am plictisit...cred ca merg si anul asta e superb dar si in grecia e frumos deci cum e in Haway?

2 răspunsuri:
| Ştrumf_3960 a răspuns:

In primul rand cred ca trebuie sa inveti sa se scrie Hawaii, nu Haway. Si da, e foarte frumos... rolling on the floor

| express11 a răspuns:

Du-te-n tenerifele noastre! hawai, ...esti americanca?