| blonda2012 a întrebat:

As vrea statusuri pentru zdrente care ma tot invidiaza (pls dau funta celor mai frumoase:X:X:X:X

Răspuns Câştigător
| Puka_4498 a răspuns:

1.Esti jalnica si o stii bine.Ma invidiezi ca`s mai desteapta deca tine.
2.Nu ma las intimidata de niste zdrentza care ma invidiazawinking!
3.Ma invidiezi ptk eu sunt natural, eu plang de mila tha ca esti artificialalaughing)
4.Eu sunt unica, nu ma mai copia...:d
5.Cei care ma critica si ma invidiaza vor doar sa ma schimbe pentru ca vad in mine ceea ce ei nu vor fi niciodata.
6. Mica finetze. invidiata de multe zdrentetongue:!
7.Invidiaza-ma,sunt mai buna decat' tine, uh o sti.dar te prefaci ca nu-ti pasa! hai lasa stiu ca iti pasa eu sunt intotdeauna sus pe masa.
8.Hei, te roade invidia? Cand ma privesti taci si asculta`ma!
9.ma simt`bine, ma barfesti` inseamna ca eu nu`s oricine`!
10. Draga nu ma privi cu ura. doar eu sunt mai buna si inca ceva papusa:/:e o diferenta mare intre mine si tine.eu nu am sange d tarfa in mine
11.Am auzit ca lumea vOrbeshte km mult; nu am timp s stau s ascult; nu am timp de vb in vant; si barfe; toate astea; nu au cum s ma afecteze asa e; lasa-i sa cOmenteze - invidia!
12.Cei Care Ma critica ma invidiaza. Pentru ca Va in Miine Cea ce ei Nu vor fi niciOdata
13.Fitze.,,gesturi si tupeu.,! de asta sunt invidiata eu!tonguehee hee
14. Draga mea, nu ma privii cu ura...te-a iubit dar...Eu sunt mai buna!
15.Am fost ce nu voi mai fii niciodata! Acum sunt asa cum nimeni nu se asteapta!
16.Stiu nu sunt perfecta! Am o gramada de defecte. Dar n`am obligat pe nimeni sa ma accepte.
17.Un look d bad g! rl. O inim@ d goOd chiLd. Eu pot sa fiu ca si tine Oricand. dar tuh qa mine Niciodata.
18.n-o ai ''tu'' n-o au nici ''alti''.[] e genu de fata care nu se baga in relati[:X]!
19.E genu' de fată care ştie ce vrea dar nu o să ştii niciodata ce e în inima sa.
20.Stai Cuminte.Tzine minte Ca te Fac doar din Cuvinte! N`am Rabdare Gura Moale.Nu ma Pune La`Incercare.
21.E atata de schimbata! Exact cum ai zis tu ca nu o sa fie niciodata.
22.Dau Rime corecte` Te ard l sentimente`Ti se pare un miraj -eu iti spun ca n-ai curaj, intra`n anturaj, dar oricum` fac ce fac si te scot din peisaj.
23.Educata de destin Simt mult Arat putin Eo nu ma`ntrec cu nimeni si nu port alta fata Sunt succese care ma`njosesc Si infrangeri care ma inaltza.
24.Esti raspunzator pentru cum se-mbraca, motivul pentru care ar iesii noaptea pe strada, tu influentezi felul in care se poarta, ca tot ce face e pentru ca tie sa-ti placa.
25.Aici e v0rba d stil trebuie s ai sex-appeal s stii ce fki, nu te lasa c0ndusa tine mereu capul sus calca`i in pici0are doar asa vei fi maree`!
26. Spui ca e pustoaica si nu-ti place asa, dar asa cum e ea ti-a furat inima. Cat vrei tu sa pari de gigolo cand ii vezi ochishorii iti piere chefu` de`a face misto
27.Fii falsă`! Trişează des şi fii sigură ca vei castiga un joc pervers! Toată lumea joacă pe interes!
28.Barfeste-ma nu-mi pasa macar imi faci reclama...winking
29.Te crezi in stare sa ma poti judeca? Incearca dar mai intai fa o analiza avand ca subiect de studiu persoana ta!
30.Asa a fost mereu si nu se va schimba ceva, pentru ca nu au o viata-a lor stau s-o comenteze pe-a mea dar eu ma amuz si nici nu stiti cat ma bucur ca ei sunt soricei in ochii mei de vultur.

... Sper ca te ajutahappy...:*

4 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Invidia e doar în capul tău pentru că te crezi mai bună decât ele.

| Annd a răspuns:

Ca sa dai dovada ca nu esti ca ele, nu mai cauta statusuri,, pentru zdrente care tot te invidiaza,,winking

| unknow a răspuns:

Cocalareasa...straight face

| cristina_2596 a răspuns:

Accept sa fiu ultimul om, daca a fi om înseamna sa semeni cu ceilalti
Sa se mai uite si ei din cind in cind in oglinda (mare mirare daca nu fac atac de cord laughing )asa scapi si tu de. ei)
Intodeauna cel ce invidiaza si este nefericit...se imbata cu apa rece si se crede invidiat...
Mi-e mila de cei care invidiaza dar zic ca-s invidiati, care imita fericirea doar sa-si ascunda nefericirea
Daca invidia ar produce febra intreaga lume ar fi bolnava!
Lumea are invidie numai pe cine ar vrea sa fie…
Te crezi in stare sa ma poti judeca? Incearca dar mai intai fa o analiza avand ca subiect de studiu persoana ta!

sper ca te-am ajutat :*