| Alycaaaa a întrebat:

As vrea statusuri pentru zdrente care ma tot invidiaza (pls dau funta celor mai frumoase

2 răspunsuri:
| KiddSimo a răspuns:

Revino-ti in fire! E-o linie extrem de subtire intre indiferenta si nesimtire

Degeaba te holbezi la mine ca nu-mi pasa de tine.

Mereu imi ceri sa am rabdare.Stii ce scumpule? Ramai cu fanele tale!

Crezi ca ma faci geloasa? Nea`h nu imi pasa, ramai cu nasoala ta.Te pupa amica ta`.

ma barfesti...nu ma jignesti...imi arati de fapt cat de proasta esti!

Fi parsiva atunci cand crezi ca lumea te iubeste. Invata sa intorci spatele cand nu esti pretuita. Invata sa stii sa te faci respectata, chiar daca nu toata lumea te inghite.winking

Chiar daca el n`o sa`mi mai spuna:"nb" sau pe strada:"buna", am prietene care ma suna ca sa`mi spuna:"ftha, estide 1000 de ori mai buna decat aia pe care o suna!""

[?]Dacaa`sunt subiect d Barfa`Tu cretinoo esti oo tarfa`[?

Multe barfe... multe tarfe. asa-i viata cand te`apuk greata... daca vrei iti dau eu un subiect de barfa. viata`i cea mai scumpa tarfa

Hai uitate la mine ca mereu imi merge bine...Hai uitate incoace nu`s figuri de Versace si nici Arfe originale sunt doar FITE MONDIALE
Te-ai NascUt Sa Joci PerveRs Dar Nu Esti Pe IntereS.Esti MiK Dar SuntVersaTa De DusmanI InvidiAta.Am TalentuL Meu AparTe,Sunt Frumoasa Ca Si toaTe, Ochi Caprui Si Pielea Fina, Pt VOi Eu Sunt RegiNa.

Ca mine gasesti si pe google.ca tine nu gasesc nici in recycle bin

invidia va apasa nivic nu ma convine. mai bine prostii sa taca asa cum se cuvine

BARFA'i pentru prosty deci' lasati'i sa barfeascka winking

Sunt BrunethA rafina. tu esti catea nespalata :d

Am in zambet pervers smug cand ma uit la al tau.nu'i stres catelus i dupa mine. si indiferent cu tine tongue

sper sa-ti placahee hee))

| Crivi a răspuns:

Cocalari.com
e plin...eu nu inteleg dc peroanele care nu te agreaza sunt zdrente si te invidiaza? oare chiar atat de importanta esti incat celelalte persoane nu pot sa doarma de grija ta?