| BeLyNdA a întrebat:

Salz TPU! As vrea sa stiu cat costa:1 o minge de forbal, 2 o minge de bashet, 3 o minge de volei, 4 o minge de hambalMultumesc! FUNDA.

P.S Nu vreau o minge de firma, vreau sa stiu cat ar fi cea mai ieftina minge dintre cele enumerate mai sus si cat ar fi cea mai scumpa. Vreau sa stiu mai ales pretul unei mingi de fotbal.

Răspuns Câştigător
| daassh a răspuns:

Mingea de fotbal o gasesti de la 10-15 lei(cele mai ieftine)
Mingea de hantbal 15-30 lei(cele mai ieftine)
Mingea de baschet 30-35 lei(cele mai ieftine)
Mingea de volei 30 lei(cele mai ieftine)

| BeLyNdA explică (pentru daassh):

Mersii de raspuns, dar as dori sa stiu si cam cat ar fi cea mai scumpa minge de fotbal sau care sunt preturile care le gasesti cel mai des.

| daassh a răspuns (pentru BeLyNdA):

Eu iti recomand mingea "Jabulani", cea mai scumpa minge vazuta de mine cand am fost in timisoara(iulus mall) am vazut o minge la 600 lei, pe net am vazut la 500 sau 470 cam asa, iar cele mai des pretul la mingile de fotbal(bune) 50-100 lei.