| dyanna_7195 a întrebat:

aseara am visat ca prietenul meu ma paraseste :-s... ce insemna acest vis? sper doar sa nu fie adevarat crying(

Răspuns Câştigător
| Bad a răspuns:

Eu stiu ca daca ai de doua ori acelasi vis, visul va deveni realitare. Eu zic ca deocamdata sa nu iti faci griji. :*

5 răspunsuri:
| Psihologul a răspuns:

OK. E doar un vis. happy Si atat happy nu patesti nimic.

| adriana18 a răspuns:

Stai linistita daca nu crezi in vis nu o sa se intample!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincera sa fiu.sunt unele vise care sunt adevarate si altele nu.
eu aseara am visat ca voi sta cu baiatul carel plac si a doua zi ma intrebat.deci.
nu stiu ce satzy zic. poate no sa se intample.
daca trece ziua in care ai visat acel vis...
acesta se duce cu noaptea si nu se mai intampla

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai linistita, visele nu sunt decat gandurile noastre din timpul somnului.Visul acesta nu reprezinta decat faptul ca tii la el si nu vrei sa va despartiti, atata tot.