| CkEuforia a întrebat:

Aseara am visat ca ma desparteam de prietenul meu pentru ca se indragostise de altcineva sad plangeam in vis. Cand m-am trezit aveam lacrimi si am mai plans vreo 10 minute. Ce ar putea insemna asta?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil esti geloasa sau iti este frica ca el sa se desparta de tine ( sa il pierzi ), dar nu cred ca inseamna ceva grav happy

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu inseamna nimic, e doar un vis urat, cred ca in realitate ti frica sa nu iti pierzi prietenul

| hecamefrommetalland a răspuns:

Lasati prostiile astea, visele nu prevestesc viitorul, sunt o exemplificare a ceea ce s-a intamplat in acea zi sau arata o frica ascunsa, de care nici tu nu stii.

| KinderBeiib a răspuns:

Eu stiu ca, atunci cand plangi e de bine..restu thinking