| vanessavan a întrebat:

as vrea sa ma ajutati cu o problema si sa nu va bateti joc :*uita care e problema mea. acum cateva zile m-am certat rau cu o prietena si e foarte suparata. poate o sa va intrebati de ce este asa ca de ce sa nu va spun. s-a suparat pe mine din cauza ca i-am trantit usa in fata ei cand eram foarte nervoasa pe o alta fata (care nu e asa buna prietena cu mine)si pur si simplu nu ma gandeam de 3 ori inainte sa vorbesc. si acum e foarte suparata si as vrea sa ma ajutati :*happy am nevoie de un ajutor caci toate incurajarile pe care le-am auzit pana acum eraiu de genul ==,, nu stiu",,, o sa-i treaca ei" si tot felul de porcarii dar asta nu ma ajuta deloc. care este vinovata? de ce? ce-ar trebui sa fac sa ma ierte?

3 răspunsuri:
| EkaBuBu a răspuns:

Pai cere-i iertare si explica-i de ce ai procedat asahappy Ia-o cu frumosul si daca nu accepta pur si simplu explica-i ca daca ar fi prietena cu tine ti-ar ierta greselile pentru ca orice om gresestehappy
Dar timpul le rezolva pe toate nu o sa te certi cu ea azi si maine o sa ii treaca sa stiihappy
La multi ani daca te simti copilhappy

| pufoshenia24 a răspuns:

Pai in primul rand cereti scuze. daca tu constientizezi ca ai gresit fa-o pana cand nu e prea tarziu. daca e prietena buna cu tine o sa te inteleaga si o sa va impacati. nu are rost sa nu mai vorbiti din cauza asta... iesiti odata la un suc mai vorbiti si lamuriti lucrurile. papakisswinking mult succes

| LastMimzy a răspuns:

Cere-ti scuze si spune-i de ce ai facut asta, daca iti e asa prietena buna ar intelege ca ai avut o mica "scapare"si ar trece pestehappy