| anonim_4396 a întrebat:

azi, adica in ziua Pastelui am vazut filmul Pe aripile vantului, pana la sfarsit, dar problema este ca eu nu prea am inteles sfarsitul... ea vrea sa se intoarca acasa la Tara, nu stiu, cu cine a ramas in final? Va rog, va implor spuneti-mi care este adevaratul sfarsit pentru ca sunt foarte entuziasmata sa il aflu si va rog sa ziceti cu cuvintele voastre! multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| Symona a răspuns:

Poi s-a intors unde a copilarit (Tara) sperand ca el se va intoarce dupa ea happy(cel cu care a avut fetita care a murit) happy