| anonim_4396 a întrebat:

azi am dat comanda de o pereche de skate shoes de pe site-ul american skate! In cat timp vine? Ca nu am gasit informatii pe site...

Răspuns Câştigător
| daassh a răspuns:

Da intr-adevar in mail trebuie sa ai un mesaj de confirmare de la ei, s ipe langa asta trebuie sa alegi modalitatea de trimitere sa platesti cu, cardul ramburs din fan courie(sau mai stiu eu cefima de curierat), si mai multe modalitati de plata, iar daca nu mai ti minte, eu cred ca va veni prin curier, asa ca in maxim 2 zile de cand a trimis comanda persoana respectiva si e la tine.Succes!

2 răspunsuri:
| Cosmiinna a răspuns:

Păi trebuie să primeşti un mail de confirmare a comenzii şi acolo îţi spune când pleacă şi câte zile durează. Depinde şi cu ce îi trimit

| Àηđяεëa a răspuns (pentru Cosmiinna):

Multumesc pentru raspuns happy