| MCA12 a întrebat:

Bună băieți! Am o întrebare intimă, voi cât timp purtați boxerii și dacă dormiți în boxeri?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Dar tu cat timp ii porti?

| MCA12 explică (pentru darrio2007):

1-2 zile îi schimb când fac duș

| MCA12 explică (pentru darrio2007):

La 3 zile

| darrio2007 a răspuns (pentru MCA12):

1-2 zile sau la 3 zile? Pe caldura asta trebuie schimbati zilnic.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai... Îi port toată ziua că nu o stai fără chiloți. Noaptea dorm in pijama.

| CostinAlamariu a răspuns:

Boxerii sunt chiloți normali. Ii porti o zi si da logic ca dorm cu ei

| LordCristobal a răspuns:

Eu unul nu pot suporta sa dorm noaptea in chiloti ca simt ca ma strang la testicule.
De aceea in timpul noptii dorm fara chiloti ca sa fie aerisit mai bine domnu Gogu.

| MiraMiraMira987654321 a răspuns:

Nu pot sa cred ca ai intrebat asta.
Chilotii se schimba zilnic.