| anonim_4396 a întrebat:

Buna`happy! Baieti, ce v-ar placea sa primiti de majorat?big grin(in afara de masini si chestiilaughinglaughing ) sau fetelor, voi ce ati cumparat baietilor de majorat? Ce ati mai primit? happyOff nu stiu ce sa-i cumpar unui colegbig grin, chiar nu prea am asa 'tangente' cu el si nu prea stiubig grin, va rog daca puteti sa`mi dati si mie niste ideibig grin. >Multumescbig grin

3 răspunsuri:
| SturmirCloudKeeper a răspuns:

La majorat am primit o pijama de spital si o Biblie.

| midnight_2375 a răspuns:

Eu de ex am pus-o pe mama sa-mi lucreze un botosel, cu culorile echipei de fotbal preferate si a scris si numele lui si i-a placut foarte mult. I-am pus un inel ca sa il puna la chei big grin si a iesit foarte tare.
Trasnit i-am mai luat un biberon cu Alexandriontongue

Poti sa iei un set cu un parfum, gel de dus, after shave, deodorant thinking se gasesc la magazine destule laughing

Un tricou cu un imprimeu trasnit, o bratara/ lant de argint. depinde si ce buget ai... Sper sa te ajut! tongue

| m0nica a răspuns:

Am oferit multe cad0uri de majorat...
dar erau doar pr0stioare.
ori un prezervativ. ori un scutec. ori o suzeta... vezi tu :p