| HeiGiusyy a întrebat:

Hei TPU, ce credeti ca ar fi frumos ca ii cumpar unui baiat? Ceva semnificativ nu stiu dragut. trebuie sa ii fac cadou unui baiat de craciun si nu imi pot da seama ce sa ii cumpar. Va rog ajutati-ma. Baietilor voua ce v-ar placea sa primiti de craciun? In afara de masini, iphone laughing sa alte chestiwinking funda

8 răspunsuri:
| AxyLexy a răspuns:

Ai putea sai cumperi un lant de pantaloni si portofel sau o bratara misto sau un tricou cu trupa preferata sau cu un scris/desen haios sau o placa de par sau basketi faini.happy

| PrinceOf a răspuns:

Un parfum...tu sti mai bine ce ii place lui

| HeiGiusyy explică:

Trebuie ceva semnificativ deoarece noi facem un joc la scoala si a spus doamna diriginta sa nu luam imbracaminte sau alt ceva ca daca puteam sa ii luam haine ii luam un tricou cu un maimutoi ceva ca ii plac laughing) app nu e iubitul meu e un amicwinking

| DeeutzaDeea a răspuns (pentru HeiGiusyy):

Aaa jocul asta il facem si noi la scoala si chiar si eu trebuie sa cumpar cadou tot unui baiat.Nici eu nu prea stiu ce sa ii cumpar.E dificil...

| craist a răspuns:

Pai in primul rand hainele pot sa mearga tot timpul apoi potai sa ii iei ceva cosmetie de barbati (ex: parfumuri. sau un big set complet desigur,) au daca esti in criza de timp poti sa ii dai chiar bani

| DeeutzaDeea a răspuns:

Pai daca baiatul e iubitul tau poti sa ii faci cadou o poza cu voi doi intr-o rama frumoasa.Eu si iubitul meu suntem impreuna de 1 an si 4 luni si la primul nostru craciun impreuna i-am dat asa ceva si a fost foarte incantat.E un cadou semnificativ si nici foarte costisitor. Daca nu sunteti impreuna si e doar un amic cumparai ceva de imbracat.Desi sunt baieti si nu vor sa recunoasca apreciaza un astfel de cadou la fel ca noi fetele. Sper ca ti-am fost de ajutor!

| DeeutzaDeea a răspuns:

Ii place fotbalul? Ai putea incerca cu o minge de fotbal? Stiu ca in general baietii apreciaza un astfel de cadoubig grin

| deya10 a răspuns:

Pai.aia un stilou sau o carte de lectura folositoare thinking